בוחרים תלבושות לחינה

אחד האלמנטים המרכזיים בכל טקס חינה הינו הבגדים. תלבושות לחינה מעטרים ומקשטים לא רק את החתן והכלה, אלא גם את המשפחה הקרובה וגם את האורחים, אשר מוזמנים להצטרף אל הטקס והחגיגה. לילות מרקש מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של תלבושות לחינה על פי טעמכם ובהתאם לצרכים שלכם. אתם מוזמנים להתרשם מהקולקציה הרחבה, התכשיטים, הקישוטים והאביזרים המשלימים, לחגיגת טקס חינה מושלם.

בחירת התלבושת המושלמת

בדרך כלל, על מנת לבצע בחירה טובה ונכונה של תלבושות לחינה חשוב מאוד גם להתרשם מהקולקציה, אך אפשר בהחלט גם למדוד. אם מדובר בתלבושות רק לבני הזוג, הרי שהם יכולים להגיע ולמדוד מתוך המבחר הרחב ולאתר בדיוק את הבגדים והלבוש המתאימים להם. במידה ומעוניינים גם לצרף תלבושות לבני המשפחה, ניתן לבצע הזמנה מרוכזת או מדידה מרוכזת, וכך, כל אחד יכול לבחור את הלבוש המתאים במיוחד עבורו. סביר להניח, כי האימהות של החתן והכלה, או האחיות, יהיו מעוניינות בתלבושות מחמיאות וחגיגיות, ועל כן, מומלץ להתייעץ עם הקרובים אשר ישתתפו בטקס.

מגוון וסגנונות הלבוש

כאשר מדובר על תלבושות לחינה הרי שיש להבדיל בין  חינה מרוקאית, חינה פרסית, חינה הודית ועוד. על אף שכל הבגדים יהיו מהודרים ומיוחדים, בתפירה מוקפדת ואיכותית, הרי שלעיתים ישנם מספר סימנים מזהים שונים בין התלבושות לטקס חינה ובהתאם לעדה. כמו כן, החתן והכלה העתידיים יכולים לבחור בסט חתן כלה מותאם כפי המסורת, או לבחור מתוך הקולקציה המיוחדת, החל מכפתן מסורתי, שמלות בעלות נפח או מחוכים, שמלות צרות ומחמיאות לגזרה ועוד. הקולקציה העשירה של לילות מרקש מאפשרת לכל אחד ואחת לבחור בדיוק את הלבוש המתאים והמחמיא ביותר עבורו, ללא צורך להתפשר.

לילות מרקש מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של תלבושות לחינה העשויות ברוב הדר, בטוב טעם, בקישוטים ובעיטורים כמיטב המוסרת. חגיגת חינה אינה מושלמת ללא תלבושת הולמת, ובלילות מרקש תוכלו להתרשם מהקולקציה הרחבה ביותר, המגוונת ביותר והמיוחדת ביותר, אשר גם תתאים לאופי האירוע וגם תחמיא ותייפה אתכם.

050-7707246