מהי חינה מרוקאית מסורתית

טקס החינה המסורתי בעדה המרוקאית נעשה בנוסף לאירוסין או שגם יכול להחליף אותו. המטרה העיקרית של חינה מרוקאית היא לשמח את החתן והכלה. איך לארגן חינה מרוקאית מסורתית בעידן המודרני זו שאלה שרבים שואלים את עצמם. טקס החינה נחגג אצל כל בני עדות המזרח, כל עדה עם המאפיינים הייחודיים שלה, למרות שאצל רוב העדות הטקס מאד דומה. במהלך חינה מרוקאית המשתתפים לובשים בגדים מסורתיים וייחודיים לעדה.

מהם סימני היכר ייחודיים של החינה המרוקאית

במהלך החינה המרוקאית בני הזוג מולבשים בבגדים מפוארים וייחודיים. פרט לביגוד מתווספים ללבוש של בני הזוג, אביזרים ובגדים נוספים המהווים סימן היכר של החינה המרוקאית. גם האורחים שרוצים להזדהות עם בני הזוג, יכולים ללבוש בגדים מסורתיים. פרט לביגוד, לאביזרים, לצבעים שצובעים את בני הזוג, ניתן לראות בחינה מרוקאית שפע של מגשים עמוסים בכל טוב, תוצרת בית, שהוכנו ע”י הנשים המבוגרות במיוחד עבור האירוע המיוחד.

מי יכול להפיק חינה מרוקאית בבית

השאלה איך לארגן  חינה מרוקאית בבית באופן עצמאי עולה בכל פעם שבמשפחה מרוקאית אחת הבנות עומדת להינשא. האם הבית מספיק גדול כדי לארח את כל האורחים? כמה אנשים כדאי להזמין וכמה יעלה לעשות את האירוע באולם אירועים. אצל משפחות רבות, לטקס החינה מגיעים עשרות אנשים, לפעמים חצי מהמוזנים לחתונה. אחד הנושאים החשובים כשמחליטים לארגן חינה מרוקאית, הוא היכן לקיים את האירוע. לפעמים שווה להזמין אולם אירועים קטן כולל הזמנה של קייטרינג מתאים והשכרת פרטי ביגוד לאירוע.

מתי כדאי לחגוג חינה מרוקאית באולם

למרות שרבים מעדיפים לחגוג חינה מרוקאית בבית, לא פעם, כדאי לחגוג את הטקס הייחודי והסמלי במקום מרווח שהוכן ועוצב במיוחד עבור האירוע. אפשר להזמין אולם ומתי כדאי לחגוג חינה מרוקאית באולם אירועים קטן ואינטימי, שיכול להכיל את כל האורחים באופן הרבה יותר נעים ומרווח מהתנאים הקיימים בבית המשפחה. אם לכם מקום מרווח שבו אתם יכולים לקיים את המסיבה, מומלץ לחגוג את האירוע באולם ממוזג, שיהיו בו סאונד משוכלל, תנאי אירוח והגשה נוחים, שאנשים יוכלו לרקוד, לאכול, לשמוח וליהנות עם בני הזוג והמשפחה.

ארגון חינה מרוקאית

050-7707246