תלבושות לחינה

חינה - היא טקס מרגש ובלילות מרקש תוכלו למצוא מגוון גדול ומיוחד של תלבושות לחינה מרוקאית שעוצבו במיוחד לאירועים מושקעים ומיוחדים.

בגדי הכלה והחתן עוצבו בסגנונות וצבעים מגוונים תוך הקפדה מרבית על גזרות נוחות וגם מחמיאות כאשר הכול מבוצע ע”י מעצבת מקצועית.

מה מיוחד בתלבושות לחינה של לילות מרקש?

■ בלילות מרקש תוכלו למצוא גם בגדים אותנטיים ממיטב המסורת המרוקאית, החל מכפתן מסורתי שהגיע ביבוא מיוחד ממרקש, ועד לשמלה הגדולה (“קשווה אלכבירה”).

■ בלילות מרקש יש התייחסות כוללת ומוקפדת לנושא התלבושות לחינה  – מראה הכלה, החתן וכלל משתתפי טקס החינה. המטרה שלנו היא שביעות רצון המשפחה והמשתתפים ולכן אנחנו דואגים לספק מגוון רחב של תלבושות לחינה, החל משמלות בעלות נפח עם גזרות שונות, מחוכים קצרים וארוכים וכן גם שמלות צרות ומיוחדות.

■ בטקסי החינה שלנו אנו שמים דגש מיוחד על תלבושות לחינה גם לחתן האירוע – אנחנו מלבישים אותו בבגדי מלך כיאה לבעל השמחה ולראשו תרבוש אותנטי מעוטר. בגדי החתן של לילות מרקש הם למעשה סט ביגוד מיוחד התואם ברוח העיצובית לתלבושות הכלה, ובנוסף נעשה גימור עיצובי מיוחד לכל חתן.

■ בנוסף לתלבושות לחינה מרוקאית, הכלה החוגגת מתקשטת בשלל תכשיטים ועיטורי ראש מרהיבים, התואמים למלבוש ומעשירים את הופעתה עד למאוד.

 

* גולשים שהתעניינו במידע זה  קראו גם את המאמר: מהי חינה

* גולשים שהתעניינו במידע זה קראו גם: אוהלים ואפיריונים לחינה

050-7707246